Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...
Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse Hollandse guldens, rijksdaalders en herdenkingsmunten in messing geldkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie pakjes sigaretten WO II en oud Hollands papiergeld. Cigarettes Medium (goed), Wayy Cut Tobacco (goed), Gold Flake Cigarettes (goed). Verder: 25 Gulden 1949 (vlekken), 1 Gulden 1949 (vlekken), 3x ...
Zes diverse munten, Europa. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Spaanse munten, Franco. 20e Eeuw. 100 Peseta's, 1966. Afmeting: ø 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse munten. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Tunesië, Litouwen, Malta etc. Afmeting: ø 2,7 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Zes munten Joodse Staat, 70-er jaren. Afmeting: ø 2,5 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht diverse munten, zilver + nikkel. Onder andere: Australië, Europa (Bulgarije) etc... Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...
Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.
Groot lot diverse postkaarten Europa. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Lot vooroorlogse postkaarten, Europa. Afmeting: 4,5 x 9 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Acht diverse Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1,5 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien antieke Hollandse halve centen. Afmeting: ø 1,4 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden Amerikaanse penning, november 1969, second moonexploration, Apollo XII, Richard Gordon, Charles Conrad en Alan Bean. NIL MORTALIBUS ARDUI EST. ø 19 mm.
Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier grote Hollandse zilveren gelegenheidsmunten van Koningshuis. Eén maal Prins Willem Alexander, eerste verjaardag 1968. Eén maal Prins Constantijn, geboorte 1969. Eén maal Prinses Margriet, 'Die me...
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.