Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Flobert geweer (9 mm.) 19e Eeuw. Met gravering 'E.L.G.'. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Duitse Eenheids sabel, gemaakt van ijzer met hoorn. 'Weyersberg'. Lichte oxydatie heft. Schede gaaf. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse politiesabel, plated. In origineel lederen schede. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Hollandse militaire winter overjas. 20e Eeuw. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eenheidssabel 'Alexander Coppel - Solingen'. Met messing met hoornen heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek alarm/seinpistool. Circa: 1920. Genummerd. Afmetig: 34 cm. In goede staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.
Franse landmacht helm met lederen binnenhelm. Model 1927. 'Casque Adrian'. Afmeting: 30 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.