This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Schijfgeweer 'Geneve'.
Starting price 550 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Duitse cavalerie sabel
Result: 130 EUR

19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Hartsvanger mes, (19e eeuw)
Starting price 100 EUR

19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1928
Result: 60 EUR

Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1916
Result: 80 EUR

Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1946
Starting price 60 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

U.S. helm, 1941
Result: 60 EUR

U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Britse helm
Result: 70 EUR

Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.

Militaire jas
Result: 125 EUR

Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Bajonet, Antiek
Result: 70 EUR

Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.

Oude bajonet 'Lebel'.
Result: 80 EUR

Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, na 1963.
Starting price 80 EUR

Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.

Engelse politie helm, voor 1969.
Starting price 100 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Duiste bajonet
Result: 140 EUR

Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.

Politie sabel
Result: 100 EUR

Voor-oorlogse (politie) sabel, Nr.: 952. 'J. Fonson, Bruxelles'. Sabel heeft hoornen grip. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Franse bajonet 'St. Ètienne'.
Result: 110 EUR

19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse bajonet.
Result: 80 EUR

Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Loop FN Flobert geweer.
Result: 50 EUR

Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Oostenrijkse bajonet.
Result: 140 EUR

19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

3x Pistool (onklaar)
Starting price 150 EUR

Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.

2x Pistooltje
Result: 100 EUR

Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken geweerrek en geweerkoffer
Result: 100 EUR

Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Lot militaria
Starting price 100 EUR

Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.