Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. Circa 1900. Eén maal adelaar met kroon. Eén maal briefopener Rochefort. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.