Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. WO II. Ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Spaanse karabijn bajonet, Nr. 48. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.
Kavel met 14 ordners vol met diverse krantenknipsels en verzamelingen over de oorlog.
Hollands militair uniform voor parade (jasje + broek + blouse). Maat Medium. 20e Eeuw. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004
Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Gemerkt 'E.L.G'. 'The most perfected model of 1903'. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader pistool, dubbelloops. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kleine kruithoorns. Eén maal 'American Eagle'. Eén maal 'B.A. Paris'. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.