H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Martin van Waning, 1889-1972. 'Delftse vaart te Rotterdam'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat
Russische school (gesigneerd Verso). 'Bloemenvaas op terrastafel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat
Ongesigneerd. Circa: 1900, Duitse school. 'Bergmeer met edelhert'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat
Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Schenkkan met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Monogram Moll. 1943?. Duitse school. 'Damesportret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Thurin. Omstreeks 1910. 'Figuur onder de bomen'. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.
Monogram M.O. 1946. Duitse school. 'Damesportret. Olieverf op linnen Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat