Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.