Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...
Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Groot Art Deco beeld van metaal op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Limousin'. (Jacques Limousin). Afmeting: 40 x 70 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl konijn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 24 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.