19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.
Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.
Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Schwarzwalder wandklok met landschapvoorstellingen. Circa: 1890. Deurtje mist + verlijming los. Afmeting: 34 x 10 x 27 cm. Eén zeldzame drie-gewicht koekkoeksklok met speelwerk, g...
Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.