This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Engelse helm, 1946
Result: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Starting price 35 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Result: 60 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Lebel bajonet
Starting price 40 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Result: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Result: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Result: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Antieke sabel, ca. 1900
Starting price 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Godslamp.
Starting price 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Gouden armband met briljanten.
Starting price 550 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...

Zilveren cakevork en botermes
Starting price 50 EUR

Zilveren cakevork en botermes, 835/000, cakevork met fraai oud-Hollandse afbeelding en florale steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT.: gebr. Niekerk, Schoonhoven, jl.:k:1945 en een bot...

Fries zilveren loddereindoosje
Result: 125 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, met divers bandendecor oplegstuk aan de voorkant, opgehoogd deksel met gravering van dorpsgezicht. MT.: gebr. J. en D. Veenstra, leeuwarden, jl.:Y:1858, ca 21 gram 4...

Zilveren miniatuur, treef met vis
Result: 150 EUR

Zilveren miniatuur, 18e eeuws, treef met vis, MT.: Onduidelijk, hergekeurd 835/000, ca 10 gram. 6,5 cm. In goede staat

BVLGARI parelcollier
Result: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Zilveren ei
Result: 150 EUR

Zilveren ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Ei is voorzien van een scharnier en is aan de binnenkant versierd met een staande leeuw. assaye...

3 Lepels, zilver
Starting price 50 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, 2 roomlepels met molen en knop en een marmeladelepel met bloemensteel. ca 62 gram 12-15cm. In goede staat

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.
Result: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

2x Antieke revolvers
Result: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

10x Diverse fotolijstjes
Result: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Lot fotolijstjes
Result: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Result: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Result: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Result: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...