This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Chinees sierbord, ca. 1900
Result: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Starting price 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Starting price 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Result: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Chinese kom met Amsterdams bont
Result: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese plaquette
Result: 230 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.

6 Chinese dessertbordjes, 18e eeuw
Starting price 500 EUR

Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...

2x Chinese, Kantonese vazen
Starting price 180 EUR

Twee grote Chinese, Kantonese porseleinen vazen met figuren en goud decors + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Starting price 140 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees porselein
Result: 200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels
Result: 330 EUR

Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

3x K.P.M. bonbonschalen
Result: 70 EUR

Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe
Result: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Result: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

8 x Wedgwood sierschotel.
Result: 50 EUR

Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.

3x Porseleinen beeldengroep, Thüringen
Starting price 80 EUR

Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

6x Porceleyne Fles
Result: 80 EUR

Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

Fürstenberg beeld, Jongen bij paard
Result: 60 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

6x Grote Fayence borden
Result: 100 EUR

Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari vaas, 19e eeuw.
Starting price 350 EUR

Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.

3 x Chinees jade.
Result: 80 EUR

Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Starting price 100 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Starting price 50 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

5 Delen Fürstenberg
Result: 80 EUR

Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...