Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Geelgouden kapspelden, 585/000, met een zoetwaterparel, ø 6 mm. Lengte 11,5 gram. Totaal ca 3,8 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.