Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Vier-delige Oosterse kopergeslagen specerijenset. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke messing scheepsbrander. Gemerkt Sievert Original. Afmeting: 43 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.