19e Eeuwse Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose vaas met figuur, haan en met tekst. Cheng Lung. Gemerkt. Afmeting: 18 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese glazen snuffbottle met bodemmerk. Peking-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zeer grote gemerkte Chinese Yixing theepot met waterbuffel op deksel. Gemerkt. Afmeting: 27 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese 6-kantige Yixing keramieken dekselpot. Gemerkt en mooie kwaliteit. Afmeting: 12 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot diversen in lade. Onder andere: Duits/Chinees porselein, keramiek, hengsel schaaltje met zilveren beugel, Petrus Regout, ets, plated en zilveren lepels + zilver divers. Tevens schilderij van Frans...
Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier oude Blanc de Chine Chinese bewerkte porseleinen theekoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees/Japans porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Elf kopjes + één met schotel en deksel. Diverse decors. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kommen met Chinese tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse terracotta vaas met draak en zegels en goud decor. Drie bodemmerken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotten. Gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yi Xing theepot in pompoen-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 11 x 14,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yi Xing theepotjes met Chinese schrift en gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: ø 7 cm - ø 8 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke porseleinen dekseldoosjes. Deels handbeschilderd, deels gelithografeerd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Vier maal Imari. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén 18e eeuwse Chinese Imari vogel-waterbak (chip). Eén 19e eeuwse Japanse Imari dekselpot. Twee maal kraagvazen, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 24 cm. ...
Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Bing en Gröhndahl porseleinen figuur. Kus. Nr. 2162 S.D. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 23 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 59 cm. In goede staat.
Lot divers oud. Chinese vaas, dekseldoos, lampenvoet, zuil + vaasje. Afmeting: 12 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen schaaltje met zilveren rand en beugel. 950/000. Jugendstil. Gecontourneerde beugel met bloemen. ø12x14 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Zilveren cakeprikker, 835/000 en botermes, 925/000, met parelmoeren heft, en een 18e eeuwse Delftse boterpot met florale decor. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Chinese porseleinen vaas met vogels en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Satsuma, Kantonees, Kutani etc. Afmeting: 6 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.
Grote antieke terracotta torso van een Romeinse man met baard. Met restbeschildering. Exacte leeftijd ? Afmeting: 60 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen olielampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen pijpvaasjes. Imari + Kutani. Circa: 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Han Dynastie hoogwaardigheidsbekleder met restpolychromie. Graf vondst. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas met geglazuurde ranken decor rondom en medaillon met vos en geweer. Circa: 1915. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil porseleinen vazen-set met florale decors en kinderen. Circa: 1900. Vergulding sleets. Eén vaas haarlijn achterkant. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote geglazuurde antieke Japanse keramieken vaas met Boedhistische figuur en draak. Met bodemmerk. Circa: 1930. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl keramieken kruik door C.J. Lanooy. 1935 Gelegenheidskruik Nederlandse Rode Kruis. Afmeting: 28 x 14 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen figuren. Geisha heeft chips. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Hollandse 18e eeuwse tegel met zeemeerman en twee knotsen. Randschilfers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, landschap decor en Chinese schrift. Afmeting: 11,8 x 18,3 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...
Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.