This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Famillie Rose vaas met tekst, Cheng Lung
Starting price 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose vaas met figuur, haan en met tekst. Cheng Lung. Gemerkt. Afmeting: 18 x 10,4 cm ø. In goede staat.

Snuffbottle van Peking-glas + edelsteen stop
Starting price 220 EUR

Oude Chinese glazen snuffbottle met bodemmerk. Peking-glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas.
Result: 225 EUR

Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Grote Yixing theepot
Starting price 1.000 EUR

Zeer grote gemerkte Chinese Yixing theepot met waterbuffel op deksel. Gemerkt. Afmeting: 27 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing theepot (6-hoekig)
Starting price 700 EUR

Grote Chinese 6-kantige Yixing keramieken dekselpot. Gemerkt en mooie kwaliteit. Afmeting: 12 x 18 x 14 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein.
Result: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.
Result: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Starting price 50 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.

5x Chinees miniatuur terracotta
Starting price 40 EUR

Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

5 Chinese figuren
Starting price 100 EUR

Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.

5 Oude snuffbottles
Result: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lade met diversen + schilderij
Result: 120 EUR

Lot diversen in lade. Onder andere: Duits/Chinees porselein, keramiek, hengsel schaaltje met zilveren beugel, Petrus Regout, ets, plated en zilveren lepels + zilver divers. Tevens schilderij van Frans...

Chinese inktstenen (2 x).
Result: 70 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek keramiek, ca. 1900
Starting price 125 EUR

Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...

Chinese inktstenen (2 x).
Result: 130 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers jade (9x)
Starting price 180 EUR

Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees jade (10x)
Result: 180 EUR

Tien maal oud Chinees jade. Onder andere: Snijstukken, ketting, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 - 20 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Starting price 200 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.

4x Chinese theekoppen, Blanc de Chine
Result: 150 EUR

Vier oude Blanc de Chine Chinese bewerkte porseleinen theekoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie rose vaas.
Result: 180 EUR

Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Chinees/Japans porselein
Starting price 65 EUR

Lot antiek Chinees/Japans porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Elf kopjes + één met schotel en deksel. Diverse decors. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

6x Chinese kommetjes met tekst
Starting price 50 EUR

Zes Chinees porseleinen kommen met Chinese tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 7,8 cm ø. In goede staat.

Japanse terracotta vaas
Starting price 65 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse terracotta vaas met draak en zegels en goud decor. Drie bodemmerken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese jade duivelsbal, 5-laags.
Result: 60 EUR

Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.

2x Yi Xing trekpotje, 21e Eeuw.
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinese Yi Xing theepotten. Gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord
Result: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas op 3 pootjes 'Blanc de Chine'
Result: 60 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Result: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Yi Xing trekpotje, 20e eeuw.
Starting price 60 EUR

Oude Chinese Yi Xing theepot in pompoen-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 11 x 14,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Yi Xing trekpotje
Starting price 60 EUR

Twee oude Chinese Yi Xing theepotjes met Chinese schrift en gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: ø 7 cm - ø 8 cm. In goede staat.

7x Porseleinen dekseldoosjes
Result: 90 EUR

Zeven oude/antieke porseleinen dekseldoosjes. Deels handbeschilderd, deels gelithografeerd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Lot diverse Chinese visborden
Result: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek keramiek, divers
Result: 50 EUR

Zes delen oud/antiek keramiek. Twee bisquit porseleinen wijwater bakjes. Drie porseleinen figuren met dieren. Eén terracotta Madonna, beschadigd. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein (12x)
Starting price 100 EUR

Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Starting price 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot kinderservies, ca. 1900
Starting price 35 EUR

Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

4x Imari vazen, 18e-19e-20e eeuw
Result: 54 EUR

Vier maal Imari. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén 18e eeuwse Chinese Imari vogel-waterbak (chip). Eén 19e eeuwse Japanse Imari dekselpot. Twee maal kraagvazen, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 24 cm. ...

Chinees spekstenen beeld 'Aapjes'
Result: 25 EUR

Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Starting price 40 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

3-Delig Plateel set.
Result: 130 EUR

Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Result: 25 EUR

Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse theebus + dekseldoos
Result: 130 EUR

Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...

Wedgwood servies
Starting price 50 EUR

Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen, Poes
Starting price 110 EUR

Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen, Kuiken
Starting price 70 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren, 20e eeuw
Result: 60 EUR

Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein (5x)
Starting price 60 EUR

Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...

Bing en Gröhndahl figuur, Kus
Result: 50 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen figuur. Kus. Nr. 2162 S.D. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord.
Result: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

4 Engelse Staffordshire honden
Result: 55 EUR

Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinees kannetje met deksel.
Starting price 220 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle met stop van edelsteen
Starting price 65 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon groene tijger, 20e eeuw.
Starting price 150 EUR

Oude/antieke Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 23 x 7 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, 20e eeuw
Starting price 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 59 cm. In goede staat.

Lot divers oud
Starting price 40 EUR

Lot divers oud. Chinese vaas, dekseldoos, lampenvoet, zuil + vaasje. Afmeting: 12 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Reservisten bierpul
Result: 15 EUR

Duitse porseleinen reservisten bierpul met tinnen deksel. Bay. Art. Regt. Munchen 1906 - 09 Qualitätsporzellan Dr. Merkle Atelier Handdekoriert Gemany. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Starting price 120 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Witte Wien porseleinen paarden
Result: 60 EUR

Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Result: 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

2x Grote Chinese porseleinen vazen
Result: 160 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met vazen decor etc. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Starting price 125 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Result: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

Schaaltje, Bing en Grondahl
Result: 50 EUR

Porseleinen schaaltje met zilveren rand en beugel. 950/000. Jugendstil. Gecontourneerde beugel met bloemen. ø12x14 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Result: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen pijpvazen met bloesemtakken decors en tekst. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Boterpot+zilveren mesje+cake prikker
Result: 140 EUR

Zilveren cakeprikker, 835/000 en botermes, 925/000, met parelmoeren heft, en een 18e eeuwse Delftse boterpot met florale decor. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 100 EUR

Chinese porseleinen vaas met vogels en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Result: 30 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Lot 5 Chinese trekpotjes
Result: 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Satsuma, Kantonees, Kutani etc. Afmeting: 6 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees blauwe snuffbottle
Result: 75 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.

Terracotta torso van man
Result: 190 EUR

Grote antieke terracotta torso van een Romeinse man met baard. Met restbeschildering. Exacte leeftijd ? Afmeting: 60 x 31 x 25 cm. In goede staat.

3x K.P.M. verdeelschaal
Result: 60 EUR

Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

3x oude/antieke verdeelschalen
Result: 95 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

Lot terracottta beelden
Starting price 25 EUR

Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese olielampjes
Starting price 65 EUR

Drie oude Chinees porseleinen olielampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

5x Pijpvaasjes, Kutani + Imari.
Result: 65 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen pijpvaasjes. Imari + Kutani. Circa: 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinese figuur, Han Dynastie
Starting price 250 EUR

Antieke Chinese terracotta Han Dynastie hoogwaardigheidsbekleder met restpolychromie. Graf vondst. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Terracotta Jugendstil vaas, ca. 1915
Starting price 60 EUR

Grote antieke terracotta Jugendstil vaas met geglazuurde ranken decor rondom en medaillon met vos en geweer. Circa: 1915. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In redelijke staat.

Stel vazen ca. 1850
Starting price 80 EUR

Antieke Jugendstil porseleinen vazen-set met florale decors en kinderen. Circa: 1900. Vergulding sleets. Eén vaas haarlijn achterkant. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.

Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Starting price 30 EUR

Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Yixing theepot, ca. 1900.
Starting price 50 EUR

Grote oude/antiek Chinese gesigneerde Yixing theepot met bamboe-greep, voorzien van landschap decors en tekst. Afmeting: 15 x 19 x 12 cm ø. In goede staat.

Japanse steengoed vaas, gemerkt.
Starting price 50 EUR

Grote geglazuurde antieke Japanse keramieken vaas met Boedhistische figuur en draak. Met bodemmerk. Circa: 1930. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

Gelegenheidskruik, 1935.
Starting price 80 EUR

Renaissance-stijl keramieken kruik door C.J. Lanooy. 1935 Gelegenheidskruik Nederlandse Rode Kruis. Afmeting: 28 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen diepe schaal, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje
Starting price 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9 cm ø. In goede staat.

4x Chinese porseleinen sculpturen
Starting price 40 EUR

Vier oude Chinees porseleinen figuren. Geisha heeft chips. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke 18e Eeuwse tegel
Starting price 70 EUR

Zeldzame Hollandse 18e eeuwse tegel met zeemeerman en twee knotsen. Randschilfers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Starting price 70 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, landschap decor en Chinese schrift. Afmeting: 11,8 x 18,3 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen theebus
Result: 50 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen theebus met goudfazant en florale decors. Afmeting: 11,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

Lot divers antiek Chinees porselein (9x)
Result: 60 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...

Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes
Result: 60 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789
Result: 60 EUR

Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Samson sierschotel, ca. 1900
Result: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.