Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren suikerbak met schep, 835/000, in de vorm van een kolenkit versierd met biedermeier graveerwerk op ronde voet met een bijbehorende schep. 15x7x12 cm. In goede staat.
G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren kom bewerkt met olifanten, tijgers, bloemen en figuren. ø11x6cm. 835/000. (Oosters) ca 193 gram. In goede staat
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Kapspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getrembleerde bewer...
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Collier van glasgranaten met geelgouden streeksluiting, 585/000. Drie rijen granaten aan een ronde sluiting opengwerkt, één elementje ontbreekt, met gouden brede eindstukken. ca 38 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...
Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in creme, brons en lilatinten, gemaakt van schelpen, ø14 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren servies, model Bonton, bestaande uit een koffie- en theekan en een suikerbak. De koffie- en theekan zijn voorzien van een houten greep en knop. De suikerbak is voorzien van een dek...
Zilveren doos en porseleinen hoorn des overvloeds met zilver, 833/000. Zilveren doos met scharnierend deksel met voorstelling en voorzien van een houten interieur, 10x8,5x3cm MT.:H.Hooijkaas, Schoonho...
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.