This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Witgouden ring met diamant en parel
Starting price 250 EUR

Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...

Antiek inktstel, ca. 1880
Starting price 60 EUR

Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Witte piedestal.
Starting price 100 EUR

Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.

6-Delige eierset, zoutvaatje + peper/zoutvat met zilver/kristal
Starting price 140 EUR

Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Starting price 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Zilveren collier en armband
Result: 60 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat

6 Paar zilveren oorknoppen.
Result: 35 EUR

Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.

Eikenhouten Art Deco vitrinekast.
Result: 190 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Koperen zeilschip
Starting price 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon, Louis Philippe
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Starting price 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...

Samson sierschotel, ca. 1900
Result: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Gestoken stoof, 18e eeuw
Result: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Result: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Result: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Starting price 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Result: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Result: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees porselein
Result: 200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...

Zilveren theepot met roomkan en comfoor
Starting price 750 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...

8 Delen ton aardewerk
Result: 60 EUR

Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...

2 Zilveren colliers met bollen
Starting price 45 EUR

Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...

3x Presenteerschaal, porselein.
Result: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.