19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.