Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Elf diverse speelgoed metalen merkmodellen. Onder andere: Oxford Mini Police Anglia, Corgi Toys Heinkel, Van Guars Triump Herald, Van Guars Ford Anglia, Mini Malta Bedford bus, Oxford Bedford bus (gro...
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...
Oude Duitse Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117. Kopie hoofd. Met antiek gelede papier mache lichaam en pruik van echt haar. Vingers af. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Annette Himstedt poppen in doos. Eén maal Indiaan 1993-1994 (vlekken arm). Eén maal meisje met hoed 1993-1994 (goed). Afmeting: 75-84 cm. (dozen). In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Twee '5 - H.P. Citroën' metalen modellen. Eén groot model 'Jouets France'. Eén klein model 'Rami France'. Licht bespeeld. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Holland Bär Blau 36, exklusiv für Holland 1999, nummer 1309, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Grote antieke ijzeren met messing kinderfornuis met pannen en (spiritus)brander. Circa: 1900. Schoorsteen mist. Afmeting: 23 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.