Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.