Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Empire-stijl bronzen tafellampen met engelen en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Afrikaanse wandelstok van ebbenhout met ingelegde benen stippen. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden wandelstok met Chinese figuren decors. Circa: 1900. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke wandelstok. Zwart gepolychromeerd met houtgesneden gems in heft. Stukje af. Circa: 1900. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese plaquette met boedha en een flacon met metalen versieringen. 5,5x10 cm en 9x13 cm.
Prehistorische ammonieten in baklijst, uit de Jura tijd. Gevonden in Kirchheim/Duitsland. Afmeting: 24 x 19 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Oude loep met benen heft met daarop een zeemeermin gegraveerd. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken houten vat. Uit één stuk gemaakt. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 42 cm. In goede staat
Drie delen voor-oorlogs Chinees albast. Twee maal Chinese goden. Eén maal dekselpot, stukje los er bij. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.
Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.
Drie antieke tassen. Eén Art Deco kralentas. Eén beurs van kralen. Eén velours buideltas met kralen. Afmeting: 16 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse bewerkte metalen schalen. Eén maal plated. Eén maal emaille beschildering. Eén maal koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws. Eén messing gegraveerde tabaksdoos, mogelijk Hebreeuws. Eén keramieken comfoor, groene glazuur (Oud Holland). Eén beschilderde kraantjeskan, bovenrand vervormd. Afmeting: 12 - 43 ...
Antieke bronzen lemet van zwaard of speerpunt. Handgesmeed, mooie patina. Leeftijd ? Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek. Eén maal Imari wierookbrander, gerestaureerd. Twee Japanse tafelschalen. Twee benen bollen. Porseleinen borden etc... Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen oud China. Eén schaaltje met landschap. Eén parelmoerschelp schaaltje + landschap. Eén beeldje lachende boeddha's. Eén bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...
Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Jaren '30 mozaïk-lijst van porselein fragmenten. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.
Mooie antieke plated bouilloir met houten grip. Engeland. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...
Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 38 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse plated wijwaterhouder met engel en putti op houten met velours plaquette. Afmeting: 41 x 29 x 5 cm. In goede staat.
Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee plated Roccoco-stijl kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen met marmer boekensteunen. Voorstellende een bronzen hond voor een notenhouten deur. Circa: 1900. Afmeting: 40 x 18 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met ranken. In 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Duitse W.M.F. Ikora plated schaal met Venetiaan in boot voorstelling. 1960. Afmeting: 27 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers thee-voorraadblik met Chinese decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Leuke zes-delige rood koperen pannenset. Circa: 1900. Afmeting: ø 12 - ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk sierraden kist met parelmoer. Figuren voorstelling belijmd en goudverf. Circa: 1920. Afmeting: 11 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil bureaulamp met florale graveringen en drie glazen gekleurde stenen. Circa: 1915. Afmeting: 35 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese roodlak geisha met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
Twee antieke plated Duitse Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In redelijke staat.
Twee oude vergulde bronzen wandlampen, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 29 x 15 cm. In goed staat.
Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude messing paraplu-houder met jachtvoorstelling. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude schaakspellen. 20e Eeuw. Eén maal Italië, magnetisch reisschaakspel met polychrome houten stukken. Eén maal notenhout, Duitsland, Selenus-stijl. Figuren uit been gesneden. Afmeting: 20 -40 c...
Antieke bronzen Napoleon-Waterloo plaquette. Circa: 1900. Afmeting: 2 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee miniatuur schaakspellen. Eén maal antiek, mahonie Engels. Eén maal 20e eeuw met onderzetters. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke schildpad kaarskandelaren. Circa: 1900. Eén voet gelijmd. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Heilig kruizen + Corpus Christi. Afmeting: 50 - 57 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren met messing haardset. Vijf-delig. Circa: 1900. Afmeting: 85 x 32 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten hoekconsolen met snek. Historisme. Circa: 1880. Afmeting: 37 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat
Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie
Antieke volkskunst, kerfsnede van een zeldzaam palmhouten mannenbreischede met initialen, anno 1813. 20 cm, In goede staat
Drie-delig antiek plated Barok-stijl koffieservies. Gemerkt 'L. Jungh'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen haardset op driepoot met klauwen. Vijf-delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 30 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten emmer met messing hengsel + binnenbak. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Biedermeier stoof met diverse houtsoorten, koperen hengsel + binnenbak. Afmeting: 43 x 38 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen beddepannen met originele stelen. Eén maal opengewerkt. Eén maal pauw decor. Afmeting: 100 - 120 cm. In goede staat.
Antieke kralen buideltas. Jugendstil. Circa: 1915. Zijden binnenvoering iets beschadigd. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat.
Drie antieke schilderijlijsten. Beschadigd. Afmeting: 40 - 57 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese hertshoornen drinkbeker met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Lot met leuk divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Chinese houder, koffie-set, tempelbel, miniatuur doofpot, bonbonschaal etc... Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.