Oude Duitse eikenhouten kist op sledepoten. Slot mist. Afmeting: 60 x 130 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk, druivenranken. Circa: 1860. Afmeting: 116 x 67 x 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse bijzettafel op 4-spant poot. Afmeting: 53 x 66 cm ø. In goede staat.
Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse kist met originele beschilderingen, floraal en figuren. Circa: 1920. Afmeting: 63 x 57 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale eikenhouten facet geslepen spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten neogotisch kistje met religeuze panelen rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 70 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse grenenhouten kast, in oude bierverf. Circa: 1820. Afmeting: 156 x 60 x 210 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Willem III bureaustoel. Circa: 1870. Afmeting: 78 x 66 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten één-deurs broodspinde. Eén kras bovenop. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 61 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten klaptafel met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 68 x 45 cm. en 72 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.