Houtgestoken Franse notenhouten bijzettafel met figuur en druiven + gecontourneerd blad. Circa: 1870. In Roccoco-stijl. Afmeting: 91 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.