18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 76 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl commode met halve zuilen en messing capitellen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 74 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit penantkast met twee deuren, twee lades en bolpoten. Circa: 1890. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 86 x 52 x 110 cm. In goede sta...
18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten 'Chippendale' vitrinekast met snijwerk, twee deuren met twee glasdeuren en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 195 x 126 x 45 cm. In goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.
Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vitrinekast. Bovenstuk 18e eeuw, onderstuk later. Afmeting: 205 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken dekenkist met schnapp slot. Afmeting: 64 x 61 x 124 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.