Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee met florale en vogel decors. Eén bordje chips. Eén bordje haarscheur. Eén bord met Familie Verte en florale decors. Chip + bodembarst. Afmeting: 16,5 -...
Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met gravee...
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Eén vinger af. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29,7 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Wijsheer met staf. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e -18e Eeuwse octagonale Chinees porseleinen vaas met bloesembomen decor. Bovenrand gelijmd, onderrand chip. Afmeting: 19 x 9 x 10 cm. In matig/redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Delftse Fayence. Twee dekselvazen, beschadigd. Eén Delfts bord met chinoiserie decor, goed. Afmeting: 23 - 41 cm. In matig/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decors. Gemerkt: L.P.K. Diverse beschadigingen. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In matige staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie porseleinen figuren, Vieux Saxe. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleinen Napoleon Bonaparte. 20e Eeuw. Zwaard uiteinde gelijmd en hand aangelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Drie antieke porseleinen pagoda figuren (knikkende hoofden). Eén contra gewicht hoofd. Porselein gerestaureerd. Circa: 1880. Afmeting: 8 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Gesigneerd A. Brocher deposé 1461. Afmeting: 58 x 23 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In goede staat.