Zeldzame 17e eeuwse Hollandse wandtegel met twee-master, in lijst. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van steigerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.
Vier-delige plated porseleinen koffieset met plated tablet (extra). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met dansende figuren in tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen 'Familie Verte' knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.