Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpotje in kalebas-vorm met lange lijsen in de tuin (geisha's). Haarlijn in tuit + deksel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Royal Albert porseleinen servies met decor Lady Carlyle. Bestaande uit: Eén mokka-kan, één theepot, melk+suikerset, vier kop + schotels, één schaaltje. Afmeting: 8 - 23 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...
Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese Ming Celadon kommen met florale decor 'Royal Nanhai Cargo'. Met certificaat Nanhai Marine Archeology. Afmeting: circa 16,5 - 18 cm. ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...
19e Eeuws Meissen porseleinen sierschotel met fijn beschilderd landschaps decor. Circa: 1800. Afmeting: 3 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.
Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.
Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.