Drie oude Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...
Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.