Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Grote Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figurengroep. 'De drie gratiën'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Steigerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Eén maal met gecontourneerde omranding en goud/bamboe decors. Eén maal met landschap en florale decors in coulissen. Afmeting: ø 36,5 cm. en ø 36 ...
Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.