Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels met blauwe florale decors. Restauratie + haarscheuren. Afmeting: 30,5 - 39 cm ø. In redelijke staat.
Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden met florale decors. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Duitse Fürstenberg porseleinen basement in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Vier maal Bing en Grøndahl porselein. Eén maal bel. Drie maal kerstborden. 70-er Jaren. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twaalf-persoons antiek Satsuma porseleinen theeservies met figuren en vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.