This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

4x Antiek Chinees porselein
Starting price 115 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein Tek Sing Cargo 1822. Twee maal kom. Twee maal bord. Afmeting: 11 -17 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas met figuren
Result: 1.100 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas
Starting price 400 EUR

Grote Sang de Boeuf Chinees porseleinen vaas. 19e of 20e Eeuw. Paar bodemchips. Afmeting: 33 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

7x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese bolvazen
Starting price 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Grote Chinese bolvaas
Result: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen (deksel)vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselvaas gelijmd, deksel heel. Grote vaas goed. Afmeting: 23 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Arnhem platelen vaas, circa 1915.
Result: 65 EUR

Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.

Gouda plateel set, 4-delig.
Result: 30 EUR

Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

Platelen pot
Result: 40 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Plateel tablet
Starting price 30 EUR

Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.

Jugendstil, keramieken Art Nouveau vaas
Result: 60 EUR

Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.

Platelen vaas, 1905 - 1910
Starting price 140 EUR

Antieke Delftse platelen polychrome vaas met florale en vogels decor. 1905 - 1910. Door W.A. Muller, Zuid Holland. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.

5 Delen plateel
Result: 30 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Result: 50 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Eén maal hangbloempot, goed. Twee maal rozen stekers, één chip. Eén maal suikerpot, één chip. Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco Goebel dekselbakje met olifant
Result: 90 EUR

Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempotten, circa 1915.
Result: 115 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica caché potten met zweepslag florale en vlinders decor. Minimale chip. Circa: 1915. Genummerd 381/2. Afmeting: 18,5 x 32 x 26 cm ø. In goede staat.

6x Delfts bord.
Starting price 30 EUR

Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau
Starting price 20 EUR

Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek
Result: 40 EUR

8x 19e Eeuws goudsteen keramiek met onder andere florale decors. Twee delen beschadigd. Vier maal roomkan, drie kommen (twee beschadigd). Eén schaaltje. Afmeting: 12-13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari olielampen met monturen
Result: 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen olielampen met historisme monturen. Circa: 1880. Afmeting: 60 x 15 cm ø. In goede staat.

Delftse vaas, 18e eeuw
Result: 120 EUR

18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.

Ovale vis dekselterrine, ca. 1900
Starting price 160 EUR

Oude ovale porseleinen vis dekselterrine met karpers en lelie decors. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 32 x 17 cm. In goede staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Starting price 30 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

Makkums' kunstobject
Starting price 70 EUR

Groot modern Makkums' kunstobject. 1970 - 1995. J. Ottens Philips. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

3 Delen Makkum.
Result: 30 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.
Result: 30 EUR

Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...

Groot tegeltableau
Starting price 140 EUR

Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.

Tegeltableau poezen
Result: 70 EUR

Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.

Albarello, ca. 19e eeuw.
Starting price 140 EUR

Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Blauwe opengewerkte vaas
Result: 35 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Result: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.
Result: 160 EUR

Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...

8 Delen goudsteen met motief
Result: 65 EUR

Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

5 Grote Petrus Regout kastkommen
Starting price 100 EUR

Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.

Duitse bierpul.
Result: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

Div. porselein
Starting price 80 EUR

Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...

2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen
Result: 60 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...

Porseleinen wekker-klokkast, ca. 1915
Starting price 60 EUR

Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot + kommen
Starting price 150 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...

Kaststel, Villeroy & Boch
Result: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing theepot
Starting price 700 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, 4-kantig
Starting price 120 EUR

Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.
Result: 130 EUR

Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...

Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Starting price 50 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...

Chinese 'Familie Verte' schotel
Result: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel, 19e eeuw.
Starting price 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met Familie Verte decor, figuren in landschap. Afmeting: 6 - 35 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen
Result: 600 EUR

Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.

4 Antieke Chinese kopjes
Result: 160 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemerkte kopjes met peterselie decor en geribbelde bovenrand. Afmeting: 6 x 7,8 cm ø. In goede staat.

5 Antieke Chinese schotels
Result: 100 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors, tuin + karper decor, peterselie decor. Gemerkt. Minimale randschades. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

3 Chinese kommen
Result: 75 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.

1x Chinees bordje
Starting price 30 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, 20e eeuw
Starting price 500 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen vaas met perziken decor en goudrand. Gemerkt. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees capucijner, divers
Result: 575 EUR

Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...

Chinees boeddha beeld
Result: 200 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen gemberpot
Result: 35 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Goebel borden
Starting price 60 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Hummel lamp
Result: 60 EUR

Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Starting price 210 EUR

Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

2 Sitzendorf figuren
Starting price 210 EUR

Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

Twee grote keramieken poezen
Starting price 65 EUR

Twee grote keramieken poezen. Eén maal tijgerpoes van Hummel, nr. 31011 - 30 - 4, West Germany. Eén maal witte poes, Italië, gemonogrammeerd. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvaas
Starting price 250 EUR

Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met figuren en florale decors. Eén minimale chip. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vaas, 19e eeuw
Result: 325 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw
Result: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chines/Kantonese vazen
Result: 350 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese/Kantonese vazen
Result: 325 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vaas met brons
Result: 230 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met messing monturen, Geisha's, vlinders en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselvaas met messing voet
Result: 260 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat...

Porseleinen valk
Starting price 120 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen valk. Freureuth Kunstabteilung, door M. Herman Fritz. Circa: 1920. Afmeting: 30 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Porseleinen wapenschotel, 'De Lambilly'.
Starting price 80 EUR

Antieke Franse porseleinen sierschotel met familiewapen. Decor de lambilly point gesne, point gesnant, met goud decor en gecontourneerd. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

2 Antieke porseleinen rookverdrijvers
Result: 35 EUR

Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Result: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Result: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke porseleinen uilen
Result: 80 EUR

Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

2x Volkstedt beelden, Danseressen
Starting price 70 EUR

Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse porseleinen figuren
Starting price 110 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Man met visnet, en vrouw met vismand. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

2x Franse porseleinen figuren
Starting price 100 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met goud decor. Jongen vormt een hart met zijn handen, en meisje met bloem. Eén hand gerestaureerd. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen specht, Metzeler + Ortloff
Starting price 80 EUR

Oude Duitse Metzeler + Ortloff porseleinen specht met goud decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Scheibe Alsbach vazen, ca. 1915
Result: 100 EUR

Twee mooie antieke Duitse Scheibe Alsbach porseleinen Jugendstil vazen met onderwater decors, goud decor en vrouwenfiguur. Circa: 1915. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Japanse Imari Engelse bulldog
Starting price 60 EUR

Japanse Imari porseleinen buldog. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 x 7 cm. In goede staat.

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Result: 30 EUR

Drie-delige polychrome Porseleyne Fles kaststel. Monogram HKA 1674. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 - 40 cm. In goede staat.

3x Porseleyne Fles borden/tablet.
Result: 60 EUR

Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

2x Delftse pauw borden
Result: 40 EUR

Twee antieke Delftse grote polychrome pauw borden met florale decors. Circa: 1920. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles
Result: 60 EUR

Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.

Kaststel (klein), van Duyn
Result: 90 EUR

Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse borden met florale decors. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

4x Delftse borden, 17e eeuw
Result: 270 EUR

Vier 17e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee sets van twee. Twee maal met chinoiserie decors, lichte randglazuurschade. Werkplaats 't Hart, 1675 - 1693. Twee maal met leeuwen decors. Lichte randglazuu...

7x Delftse borden, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse boterpotjes
Result: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote sierwandschotels
Starting price 150 EUR

Twee zeer grote antieke Villeroy en Boch ? sierwandschotels. Circa: 1900 - 1930. Eén maal gemerkt V + B, Kerkgezicht. Eén maal 18e eeuws landschap. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Result: 130 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe sierschotels. Eén maal gemerkt IG 12 met Chinees decor. Eén maal met paauw decor, gemerkt de Bij L. Randglazuurschade rondom. Afmeting: ø 22,5 - 27 cm. In redelijke staat...

2 Furstenberg figuren.
Starting price 210 EUR

Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.

Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

2 Ovale Meissen schalen
Result: 250 EUR

Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.