Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke 'Petrus Regout Maastricht' kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bolvaasjes. Twee bordjes, 18e eeuw, beschadigd. Eén Imari bord, haarlijn. Eén Familie Rose bord + zilveren beugel, gelijmd. Afmeting: 7,5 -...
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Dresden porseleinen opgewerkte bonbonschaal met vogels decor + bloemmerk F.N.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt 'K.P.M.', andere onduidelijk, waarschijnlijk ook 'K.P.M.'. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede sta...
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.