Prachtige oude Chinees porseleinen vaas met perziken decor en goudrand. Gemerkt. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met Familie Verte decor, figuren in landschap. Afmeting: 6 - 35 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.
Vier-kantige oude Chinees porseleinen dekselvaas met Foo honden. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.