This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Familie Rose gemberbot
Result: 95 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met dansende figuren in tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 20 cm ø. In goede staat.

Porseleinen lamp
Result: 95 EUR

Oude Duitse porseleinen lamp met messing voet en porseleinen kap. Handbeschilderde florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 33 cm ø. In goede staat.

3x oude/antieke verdeelschalen
Result: 95 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen verdeelschalen. Onder andere: K.P.M. Handbeschilderd door A.H. en S.S. met goud decor, figuren en floraal decor. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

Art Deco Goebel dekselbakje met olifant
Result: 90 EUR

Duitse antieke Goebel keramieken dekseldoos met bont Art Deco decor en gestilleerd met olifant. Nr.: D.O. 369 Dep. Circa: 1935. Afmeting: 16 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Kaststel (klein), van Duyn
Result: 90 EUR

Klein 19e eeuws Delfts kaststel, gemerkt van Duyn. Met florale decors en papegaaien. Twee papegaaien aangelijmd. Eén vaas chip + haarlijn. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.

7x Porseleinen dekseldoosjes
Result: 90 EUR

Zeven oude/antieke porseleinen dekseldoosjes. Deels handbeschilderd, deels gelithografeerd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

2x Tafelstukken met putti
Result: 90 EUR

Twee Duitse porseleinen tafelstukken met putti. Handbeschilderd door E.H. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf figuur, groot.
Result: 90 EUR

Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

Lamp, Kantonees
Result: 90 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.

Twee grote Chinese gemberpotten
Result: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor en tekens. 20e Eeuw. In goede staat.

2x Dresden porselein, Muzikanten
Result: 80 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

6x Antieke kastkom, circa 1900.
Result: 80 EUR

Prachtige set van zes antieke societé ceramique keramieken kastkommen, decor Canton. Circa: 1900. Afmeting: ø 11 - 16 cm. In zéér goede staat.

Grote Chinese bolvaas
Result: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met florale blauwe decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 29 cm ø. In goede staat.

2x Antieke porseleinen uilen
Result: 80 EUR

Twee antieke porseleinen uilen. Eén gemerkt, 3700 P. Eén rookverdrijver, ongemerkt. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

Set van 3 Chinese Cheng Lung schotels
Result: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met hert in tuin decors. Alle drie met haarlijnen. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Blanc de Chine geisha met lotusbloem
Result: 80 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine geisha met lotusbloemen. Eén vinger gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese Cheng Lung borden, 18e eeuw
Result: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden. Eén maal groot, met tuin decor, goed. Twee maal met florale decors, minimale chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porceleyne Fles
Result: 80 EUR

Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

3 x Chinees jade.
Result: 80 EUR

Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Fürstenberg
Result: 80 EUR

Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...

3 Delen Chinees.
Result: 80 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Dame
Result: 75 EUR

19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.

Dresden lampenvoet
Result: 75 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet. Figuren bij fruitboom. 20e Eeuw. Eén minimale chip achter onderrand. Afmeting: 39,3 cm. In goede staat.

Porseleinen vaas met portret
Result: 75 EUR

Gemonogrammeerde moderne porseleinen knobbelvaas met vrouwenportret. Onderkant gemerkt met Select Mosa R.3. Ontwerp G.M.E. Bellefroid Maastricht. Circa: 1970. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

3 Chinese kommen
Result: 75 EUR

Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met florale decors. Gemerkt. Afmeting: ø 18,5 - 20,5 cm. In goede staat.

Chinees blauwe snuffbottle
Result: 75 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen snuffbottle met bodemmerk en figuren in landschap decor. Ballustervorm. Afmeting: 9 x 4 cm ø. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Result: 70 EUR

Duitse antieke porseleinen figuur met Lüdwigsburg merkteken ? Vrouw met tablet. Duim afgebroken. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

11x Tegels, 17e - 18e eeuw
Result: 70 EUR

Elf stuks 17e - 18e eeuwse tegels met diverse decors. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Tegeltableau poezen
Result: 70 EUR

Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.

2x Celadon kom met draak
Result: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon kommen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Result: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud en mille fleur floraal decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Chinees trekpotje
Result: 70 EUR

Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Result: 70 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen bord.
Result: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

3x K.P.M. bonbonschalen
Result: 70 EUR

Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

'Dresden' schaal
Result: 70 EUR

Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.

Fürstenberg servies.
Result: 70 EUR

Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...

Dresden paardengroep
Result: 70 EUR

Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Steigerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg, Paard.
Result: 70 EUR

Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met figuren.
Result: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.

Arnhem platelen vaas, circa 1915.
Result: 65 EUR

Antieke Arnhem platelen vaas. Monogram BS 229, gemerkt met haan. Circa: 1915. Afmeting: 17 x 7 cm ø. In goede staat.

8 Delen goudsteen met motief
Result: 65 EUR

Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

5x Pijpvaasjes, Kutani + Imari.
Result: 65 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen pijpvaasjes. Imari + Kutani. Circa: 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Result: 65 EUR

Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Porseleinen stoofje
Result: 60 EUR

Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Jugendstil, keramieken Art Nouveau vaas
Result: 60 EUR

Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Kobalt blauwe aardewerken 4-kantige vazen
Result: 60 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy en Boch ? vier-kantige vazen met Duitse landschappen, goud decor en kobalt blauwe achtergrond. Genummerd 1960/2 P 1243. Eén vaas chip ingelijmd. Afmeting: 29,5 x 15 x 15 c...

Kaststel, Villeroy & Boch
Result: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

Hummel lamp
Result: 60 EUR

Grote Duitse Hummel keramieken lampenvoet met hond en meisje in boom. Gedateerd model 1936. Minimale chip onderrrand. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.

3x Porseleyne Fles borden/tablet.
Result: 60 EUR

Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles
Result: 60 EUR

Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe sierschotels. Eén maal gemerkt IG 12 met Chinees decor. Eén maal met paauw decor, gemerkt de Bij L. Randglazuurschade rondom. Afmeting: ø 22,5 - 27 cm. In redelijke staat...

Chinese gemberpot + deksel, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Antieke Chinese porseleinen gemberpot met kustgezicht + 18e eeuwse porseleinen deksel met landschap. Afmeting: 16 x 16 cm en 4 x 11 cm ø. In goede staat.

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Result: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

3x Grote Fayence sierschotels, 18e eeuw.
Result: 60 EUR

Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels met blauwe florale decors. Restauratie + haarscheuren. Afmeting: 30,5 - 39 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Chinese jade duivelsbal, 5-laags.
Result: 60 EUR

Antieke vijf-lagige Chinese jade duivelsbal met drakendecor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord
Result: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Europees jacht decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw of later. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas op 3 pootjes 'Blanc de Chine'
Result: 60 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine knobbelvaas op drie pootjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot diverse Chinese visborden
Result: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen borden/schaaltjes met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 23 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren, 20e eeuw
Result: 60 EUR

Vier porseleinen figuren (klein). 20e Eeuw. Eén maal Rosenthal hertje. Eén maal Rosenthal vis. Twee maal 19e eeuwse windhonden met blindstempel. Eén chip voet. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

2x Witte Wien porseleinen paarden
Result: 60 EUR

Twee grote witte Wien porseleinen paarden met bijenkorf merkteken. Bij groter paard één been + staart los bij. 20e Eeuw. Kleinere paard, goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 5 Chinese trekpotjes
Result: 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

3x K.P.M. verdeelschaal
Result: 60 EUR

Drie antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschalen. Handbeschilderd. Bij één schaal bodemrand beschadigd. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers antiek Chinees porselein (9x)
Result: 60 EUR

Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, g...

Stel Chinese Familie Verte bolvaasjes
Result: 60 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen Familie Verte bolvaasjes, floraal. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 6,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse Fayence sierschotel, 1789
Result: 60 EUR

Antieke Franse Fayence sierschotel met datering 1789 + luchtballon met figuur. Verso bodemmerk N. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Samson sierschotel, ca. 1900
Result: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Result: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen beeld, Roofvogel + Kaketoe
Result: 60 EUR

Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Fürstenberg beeld, Jongen bij paard
Result: 60 EUR

Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

8 Delen ton aardewerk
Result: 60 EUR

Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...

Japans serviesje met gezichtjes
Result: 60 EUR

Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...

Apothekerspotten, 6x.
Result: 60 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Lot divers serviesgoed.
Result: 60 EUR

Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

4 Engelse Staffordshire honden
Result: 55 EUR

Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Divers serviesgoed
Result: 55 EUR

Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...

2x half vaasje.
Result: 55 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.

4x Chinese doosjes.
Result: 55 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.

4x Imari vazen, 18e-19e-20e eeuw
Result: 54 EUR

Vier maal Imari. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén 18e eeuwse Chinese Imari vogel-waterbak (chip). Eén 19e eeuwse Japanse Imari dekselpot. Twee maal kraagvazen, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 24 cm. ...

2x Chinese porseleinen borden, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Beide haarlijn. Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijke staat.

3x Chinees bord
Result: 50 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee met florale en vogel decors. Eén bordje chips. Eén bordje haarscheur. Eén bord met Familie Verte en florale decors. Chip + bodembarst. Afmeting: 16,5 -...

3x Porseleinen figuren, Vieux Saxe
Result: 50 EUR

Drie porseleinen figuren, Vieux Saxe. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Result: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.

4-Delige plated porseleinen koffieset
Result: 50 EUR

Vier-delige plated porseleinen koffieset met plated tablet (extra). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 41 x 30 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Result: 50 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Eén maal hangbloempot, goed. Twee maal rozen stekers, één chip. Eén maal suikerpot, één chip. Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese 'Familie Verte' schotel
Result: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale 'Familie Verte' schotel met tuin, paradijsvogel en vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 29,5 x 4 cm. In goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse borden met florale decors. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Porseleinen basement, Fürstenberg
Result: 50 EUR

Duitse Fürstenberg porseleinen basement in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 27 x 16 cm. In goede staat.

2x Grote oude/antieke gemberpotten
Result: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Bing en Grøndahl
Result: 50 EUR

Vier maal Bing en Grøndahl porselein. Eén maal bel. Drie maal kerstborden. 70-er Jaren. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

6x Hollands aardewerk
Result: 50 EUR

Zes maal oud Hollands aardewerk. Eén maal groot Makkums polychrome sierbord. Eén maal groot Delfts blauw pauwenbord. Drie maal kommen polychrome handwerk Altena Workum. 20e Eeuw. Minimale chip mogelij...

2 Chinese vazen
Result: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel. Eén maal 19e eeuw met figuren en goud decor, beschadigd. Eén maal 20e eeuw met florale decors en vleermuizen, haarlijn bovenrand. Afmet...

Antiek Satsuma theeservies, 12 Persoons.
Result: 50 EUR

Twaalf-persoons antiek Satsuma porseleinen theeservies met figuren en vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee kommen, Cargo ? Eén chip. Eén bord met bloempot, randschade. Eén Imari bord, haarlijn. Eén bord, blauw floraal, gerestaureerd. Afmeting: ø 15 - 26 cm. In r...