Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling Israël in blauw Schaubeck album. 1948 - 1982. Groten deels postfris met tabs.