Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oosterse antieke karabijn met parelmoer-inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse antieke karabijn met koper beslagen. 19e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antiek defect Hollands pistool. Haan afgebroken. Je Maintendrai - Jott. Munts Amsterdam. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader pistool, dubbelloops. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Hollands militair uniform voor parade (jasje + broek + blouse). Maat Medium. 20e Eeuw. In goede staat.
Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.
Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.