Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.
Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.
Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke bajonet. Gemerkt 1913, 7/17 Remington. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen miniatuurkanon met wapenschild en vurenhouten basis en bronzen wielen. Afmeting: 14,5 x 28 x 9 cm. In goede staat.
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse kruitzakken met koperen sluitmechanismes en leder. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.
Arabische kromme dolk met schede, voorzien van damast lemmet, een heft met een vogelkop en een schede met bewerking, silver overlay. 39 cm.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.