Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Vier lithografieën JAS. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Tulpen Mokrum Red, Bellona, Orange Favourite, Mabel Vilolet. Litho op papier. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Verso M. Heijnes (Marinus). 1888 - 1963. Gezicht op Kagerplassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Joop Kruip of Ruip. Naïve school. 'Dorp op palen Zuiderzee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure. Partie de Maarsen Boelestijn et Vechtleven. Door Mart. Engelbrecht excud. Vochtvlekken. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 20 cm. In redelijke staat.
Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
E. Nussbaum. '98. Flamingo danseres. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Poezen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.