Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met houtvesters. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Glanerbrug 1913 - 1996 Enschede. Boerderij Kwinkeler Boekelo, 1978. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Dirk Baksteen. 1886 - 1971. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
G.M. Thans. 1853. Belgische school. Marktverkoop in de vroege ochtend met acht figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 63 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Atelier Evert Pieters. 1856 - 1932. Paardenkar met figuren bij vrachtboot. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Veldslag met cavalerie. 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 13,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Boerderij en figuur aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Bouman, 1976. 1945 - ........ . Chileense moeder met kind, opstand Chili. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 102 cm. In goede staat.
Naar Huques Merle (verso). Halfnaakte dame bij branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. van Driesten. Gesigneerd. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Oosters rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
L. Eland. 1884 -1952. Oosters stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
B. Janssen. 1874 Arnhem - 1969. Joris en de draak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. Raderboot op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
H.J. Veger. 1910 - 1999. 'Boerderij met boer, kippen en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Italiaans schilderij. Gesigneerd E. Hyska 1880. Portret van een man met baard St. Peter en goudverf. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . The great surprise. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.
A. Heyboer. 1924 - 2005. Groot werk van Anton Heyboer. Spetter kip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 80 x 110 cm. In goede staat.
Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa: 1900. 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
H. Hoffmann. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Sijpestijn. 1945. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 28 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jacque Witjens. 1881 - 1956. Landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.