Lot messen, 835/000. met zilveren heft. 8 Dessert- en 8 tafelmessen, MT.:Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist. Model 400 Gustav Beran. 21-25cm. In goede staat
Ronde opengewerkte zilveren tafelschaal, 925/000, met spijlen en cirkelmotief. In het midden voorzienn van een monogram met gegraveerde rand. Geplaatst op een ronde voet. ø25x3,cm ca 202 gram.
Tas met zilveren tasbeugel, 800/000, prachtig versierd met guirlandes, hoornen en bloemen. Voorzien van jasseronketting en kralen tas. Duitsland Grootte 18x26 cm. In goede staat
Antieke zilveren sigarenhouder, 833/000, rechthoekig geribt model versierd met Biedermeier graveerwerk. ca 177 gram. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. 14,5x8,5x4cm. In goede staat
Set draadglas met zilver, 835/000, bestaande uit een theebus, melkkan, suikerbak en lepelvaasje met zilveren rand met parelrand. ø7x11cm, 10x6x10cm, ø11x7cm en ø7x9cm. In goede staat
Zilveren roomstel, 800/000, Rococo-stijl, Italiaans, geplaatst op poten met leeuwenkoppen en versierde kruloren. MT.: Zucca Gionavanni & C, Vercelli, vanaf 1963. 9x5,5x8cm en 12x6x11cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met bewerkte rand. ø9x12cm.
Zilveren rijstlepel, 833/000. MT.: Cornelus van Baaren, Schoonhoven, jl.: T:1903. ca 107 gram In zeer goede staat
Bijzonder zilveren ei-vormig gegraveerd loddereindoosje.835/000, MT.: Wed. van Halteren, Schoonhoven. Circa: 1870. Afmeting: 5 x 3,5 cm. Gewicht: ca. 22 gr. In goede staat.
Twaalf zilveren lepels, 800/000, met puntbak en een steel met een guirlande achtige bewerking. ca 213 gram. 14 cm.
Zilveren kannetje, 925/000, met gekrulde tuit en houten greep. Het scharnierende deksel op versierde rand. Engeland, London. Grootte 17x8x15cm. De onderzijde is voorzien van een gravure
Antieke zilveren natfruitschep, 835/000, met ajour gezaagde bak en gecontourneerde steel. Mr. J.H. Schouten, Amsterdam. jl.:V:1855. Afmeting: 21 x 7,5 cm. Gewicht: ca. 52 gr. In goede staat.
Cassette met 3 zilveren zoutlepeltjes en zoutvaatjes. 3 Ronde zoutvaatjes uit ruitkristal met zilveren rand met pareldecor en 3 lepeltjes met getorste steel en knop. 27x11x4cm. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met gotische motieven voorzien van graveerwerk en opgehoogd deksel. MT.: Gebr.J en D Veenstra, Leeuwarden, jl.: g:1866. 4,5x4,5x3,2cm. In goede staat
Stel fraai gestileerde zilveren Art Deco tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. Minimaal deukje. Zilver fabriek Voorschoten. Circa: 1925. Afmeting: hoog ca. 7,5 cm x 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 925/000, ovaal gecontourneerd model met dubbele rij ajourspijlen motief voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Spritzer & Fuhrmann. 11x14x6cm. ca 84 gram. In goede staat
Leren sigarenkoker met geelgouden geschulpte rand en ronde sluiting, 585/000, versierd met graveerwerk. 15x7cm. Leren etui wat los.
Zilveren roomkom, 833/000, gecontourneerd rond model met drijfwerk met figuren en voorstellingen. MT.: Alle de Haas, Sneek, jl.: B:1886. ø 12,5x 6cm. In goede staat.
Zilveren gebaksschep, 800/000,opengewerkt met hoorn des overvloeds voorzien van ebbenhouten greep. lengte 36 cm, voorzien van restauratie.