Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding. Geisha met figuren op wolk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met verso zegelmerk met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen boeddha met restbeschildering en zegelstempel verso. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding met zegelmerk verso. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding, op sokkel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oud/antieke bronzen Chinese boeddha met restvergulding in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren speldentray met bronzen ijsbeertje. Circa: 1920. Afmeting: 4 x 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese vergulde bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal vergulde boeddha. Eén maal keizer, met bodemzegel. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.