Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gedetailleerd uitgevoerde roofvogel met gietstempel. Gesigneerd A. Thorburn. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Moderne bronzen hand op bronzen basement in 70-er jaren stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer met staf (Shou Xing) en lang leven perzik. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees houtgestoken figuur. Chinese wijsheer met kind. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd E. Valdez. Afmeting: 20 x 30 x 14 cm. In goede staat .
Duitse oude houtgestoken Heilig hart beeld. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duits houtgestoken figuur. Man in 17e eeuwse klederdracht. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese vergulde bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal vergulde boeddha. Eén maal keizer, met bodemzegel. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen monnik met cobra en stok. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.