Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, ovaal model met cannelures geplaatst op een ovale voet. Het scharnier deksel is voorzien van een liggende leeuw, deel van de staart is afgebroken. MT.: H. van Assen, Leeuwar...
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Kristallen loddereinfles, ovaal model met rechthoekig slijpsel voorzien van geelgouden hals en dop, 585/000, versierd met graveerwerk. Deukje bovenop de dop. 3,5x9cm.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.
Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...