Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Armband van 3 rijen gefacetteerde granaat, ø 2,5 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, rechthoekig met ribbewerking. Voorzien van veiligheid. lengte 20 cm.
Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.
Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...
Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
Antieke zilveren druivenschaar versierd met druivenranken. Roermond ca 49 gram. 12,5 cm. In goede staat
Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.