This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Lang zilveren collier
Starting price 30 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.

Houten drankvat op houder
Starting price 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

Armband van granaat met gouden slot
Starting price 100 EUR

Armband van 3 rijen gefacetteerde granaat, ø 2,5 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, rechthoekig met ribbewerking. Voorzien van veiligheid. lengte 20 cm.

Bloedkoraal collier met gouden slot
Starting price 1.400 EUR

Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....

Zilveren oorhangers, 2 paar
Starting price 25 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.

Zilveren ring peridot
Result: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54

Royal Copenhagen, Poes
Starting price 90 EUR

Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Lot met 8 servetbanden
Starting price 70 EUR

Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Starting price 900 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Result: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

4x Wit porselein
Starting price 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Starting price 2.000 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Ingelijst kistje met brons
Starting price 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

Gouden dameshorloge
Result: 250 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...

Zilveren bonbonschaaltje en plated mandje
Starting price 60 EUR

Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Starting price 2.500 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.

Zilveren druivenschaar
Result: 55 EUR

Antieke zilveren druivenschaar versierd met druivenranken. Roermond ca 49 gram. 12,5 cm. In goede staat

Jan van Wierik, Abstracte compositie
Starting price 500 EUR

Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

2x Chinees brons
Result: 150 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht met boten
Result: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boederij in Schoorl
Starting price 1.000 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Karlsruhe plaquette
Starting price 140 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Kay Bojesen, houten design aapje
Starting price 70 EUR

Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Starting price 25 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.