Zes maal Perzisch. Onder andere: Kussens, kameelzak, kleed. In diverse kleuren. Afmeting: 40 - 95 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse handingekleurde Franse gravures over de geschiedenis van de hoepelrok. Crinolin. Humoristische voorstellingen over de hoepelrok. Fabrique de Estampes de Gangel a Metz. Gravures o...
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 crt. Grootte 13x8mm. ca 1,0 gram. In goede staat
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.