Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 crt. Grootte 13x8mm. ca 1,0 gram. In goede staat
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 835/000. 12 Kleine zilveren lepeltjes met getorste steeel met opengewerkt bloemdecor, Jugendstil, en een suikerlepel met gezaagd klavermotief. MT.: A.Pelt Schoonhoven, jl...
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Zilveren schakelcollier, 925/000, met deels matte en deels gepolijste schakels. Breedte 6 mm. Lengte 42cm, met verlengketting tot 46 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.