This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Gouden dameshorloge met ketting
Starting price 100 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, klein model, ø 36 mm, met witte emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en arabische minuten aanduiding. Gladde gouden kast met randen en voorzien van een achterzijde ...

Zilveren hanger met kleurstenen
Starting price 25 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw

Hanger met smaragd
Starting price 100 EUR

Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...

Zilveren kandelaar
Starting price 150 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat

2x Thora pointers
Starting price 175 EUR

Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Result: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

2x Familie Rose borden
Result: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Result: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Theebus met zilver
Result: 95 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.

Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Starting price 40 EUR

Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).

Gouden ring met diamanten
Starting price 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

2x Grote terracotta siervazen
Starting price 550 EUR

Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.

3 Gouden ringen, saffier, robijn, smaragd
Starting price 265 EUR

Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw

Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Starting price 500 EUR

Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.

Lot postzegels
Result: 60 EUR

Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.

Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten
Starting price 150 EUR

Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Result: 2.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Starting price 300 EUR

Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Chinese Wanli sierschotel, 17e eeuw
Result: 185 EUR

17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Result: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Starting price 100 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met paard. diverse deukjes. 9x4,5cm. Redelijke staat.

Witgouden oorhangers parel, diamant
Result: 120 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...

2 Jade snijwerken (paard + aap)
Starting price 80 EUR

Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat

2x Schildpadpoppen
Starting price 45 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Lot Duitse elastolin Indianen (18x)
Result: 85 EUR

Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop Nr. 201
Starting price 80 EUR

Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Franz Nechutny, Opa en oma met kleinkind
Starting price 700 EUR

Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

G. Krol, Herfstmorgen 1925
Result: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.

J. Hubert, Spelend poezen
Starting price 1.000 EUR

J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
Result: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Starting price 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.

Gouden horloge, Pontiac
Result: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

Vliegerhorloge, WO I
Starting price 650 EUR

Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.

Bronzen olifanten-pendule
Starting price 400 EUR

Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Starting price 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Franse console wandklok
Result: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...

Vuurvergulde Empire pendule, 1820
Result: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...

Zilveren melkkan
Starting price 100 EUR

Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Result: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.

Nautische messing klok
Starting price 130 EUR

Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

1 Diamant
Result: 100 EUR

Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.

Duitse Lenzkirch tafelklok
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2x Jac. Schmuzer, Gravure
Result: 100 EUR

Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.

Westminster regulateur
Result: 75 EUR

Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Starting price 200 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.