This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke toneelkijker met schildpad
Result: 60 EUR

Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.

J. Nanninga, Winterlandschap
Result: 190 EUR

Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Result: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

6x Fürstenberg figuren
Starting price 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Staande lamp
Result: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien
Result: 225 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Starting price 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Result: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

2x Herdenkingsborden
Result: 60 EUR

Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkacheltje
Starting price 60 EUR

Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Houten drankvat op houder
Starting price 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's
Result: 120 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...

Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap
Result: 250 EUR

Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

2x Rozenburg vaasjes
Starting price 150 EUR

Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Droste Cacao servies
Starting price 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Result: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Starting price 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

H. Dievenbach, Boerin bij het koken
Result: 150 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spettervrouw
Result: 185 EUR

Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.

Wedgwood of Etruria servies
Result: 150 EUR

Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...

3x Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.

2x Chinees brons
Result: 150 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.