Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.
Zilveren lepel, 835/000, met een lange getorste steel met dwarsstukje bekroond met een apostel. MT.: G.F. van Geelen, Schoonhoven ca 1870. 17 cm ca 22 gram. In goede staat
Fraaie zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Slagring in het midden bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 7 mm, Breedte 11 mm. ø 50/51 ca 6 gram. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Waaiermodel met 4 peervormig geslepen zirconia's en diverse zirconia's pavé gezet. Ringkop 27x32mm, ø55/56 ca 11,6 gram Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat
835/000 Zilveren rozenvaasje. ø Ca. 5 cm en ca. 11,5 cm hoog. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. In goede staat.
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Zilveren lepel en klontjestang, 835/000. Een compotelepel met lofje, MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: E:1914 en een klontjestang, gezaagd model met biedermeier bewerking MT.: onduidelijk jl.:...
Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.
Zilveren set, 925/000, met een Y-collier met 2 peervormige zoetwaterparels en een paar oorknoppen met platte zoetwaterparels, ø9 mm. Lengte 42 cm. Nieuw
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat
Lotje zilver en plated bestaand uit een zilveren servetband met gravure, 2 vingerdoekringen en een vingerhoed en een plated kandelaar.
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58
Broche zilver, 835/000, met onyx en markasiet. Markiesvormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markasiet stenen. Groott...
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Drie delige Aigner-ring, A 60328, met parel hoefijzer en een peervormig gefacetteerde kraal. ø 54 wvp €129,- Nieuw
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.