This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen
Result: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht
Result: 50 EUR

M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Doeser of Roessel, Koeienkop
Result: 50 EUR

Doeser of Roessel. Koeienkop. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Result: 50 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

H. Schallenberg, Keramieken vaas met bloemen
Result: 50 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Hunting, 2x Prenten
Result: 50 EUR

Twee antieke prenten. Circa 1900. Eén maal: Hunting Plate 2, The Chase. Eén maal: Hunting Plate 1, Brushing into cover. Lithografie op papier. Afmeting: 48 x 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1940. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Result: 50 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

David Kapp, 45 Rijn-Panorama gravures
Result: 50 EUR

Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.

2x Antieke stadsplattegronden
Result: 45 EUR

Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...

E. Lavalade, Joodse boekenverkoper
Result: 45 EUR

E. Lavalade. 1950. Joodse boekenverkoper in Parijs. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 54 cm. In goede staat.

A. Malive, Poezen bij bolderkar
Result: 40 EUR

A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Ganzal ? , Oude man met baard
Result: 40 EUR

Ganzal ? Oude man met baard. Circa 1960. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesign., Stilleven bloempotten
Result: 40 EUR

Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Result: 40 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

5x Mode prenten, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse gravure
Result: 40 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.

F. Boucler, Rode ets
Result: 40 EUR

18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Nico Vrielink, Balinese schone
Result: 40 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.

L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot
Result: 40 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert
Result: 35 EUR

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.

A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis
Result: 35 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Ongesig., Vaas met klaprozen
Result: 30 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.