Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw
Grote 19e eeuwse zwart-houten klok wandconsole met verguld lijstwerk. Afmeting: 33 x 26 x 42 cm. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws tin. Diverse maten + schoen. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers 18e - 19e eeuws tin etc.. Onder andere: Klepkannen, maten + schaal (later). Diverse merktekens. Afmeting: ca. 5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.